KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pasteller 7361001
nr 736 1001
Pasteller
Margaret Gillies, 2 st. en signerad -1875, ramens innermått: 30x23
Utrop:
6.000 kr
Såld:
5.700 kr
måndag 30 januari 2012
4.200 kr
5.200 kr
4.400 kr
5.000 kr
5.400 kr
5.600 kr
- Klassiska